Kosmetyka estetyczna

HIFU

Używana w zabiegu wiązka ultradźwięków potrafi wniknąć aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, by na tej drodze rozpocząć proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. Po zabiegu skóra twarzy i ciała staje się napięta, a efekt jej rewitalizacji jest bardzo trwały. HIFU znajduje zastosowanie na wielu płaszczyznach, a dzięki precyzji jednej z głowic można wykonywać zabiegi nawet w delikatnych okolicach oczu. Terapia jest nieinwazyjna, przebiega bez bólu i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest najmniej inwazyjną kuracją liftingującą. Najlepsze rezultaty przynosi zwykle seria 1-3 zabiegów, przeprowadzanych co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zabiegu, pozostałe pojawiają się systematycznie w ciągu około trzech miesięcy.

MEZOTERAPIA IGLOWA

to działający miejscowo niechirurgiczny zabieg polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

MODELOWANIE KWASEM HIALURONOWYM – WYPELNIANIE

Kwas hialuronowy- jest substancją naturalnie występująca w skórze. Preparat posiada korzystne właściwości zatrzymywania wody w skórze i jest szczególnie wskazany w przypadku bardzo suchej lub odwodnionej skóry. Jego działania zwiększają elastyczność i jędrność wybranego obszaru. Dzięki aktywacji funkcji fibroblastów i syntezy kolagenu, aktywnie opóźnia naturalne procesy starzenia. Zapewnia wyrównanie naskórka oraz aktywnie redukuje zmarszczki.
Kwas ułatwia procesy regeneracji uszkodzonej wcześniej skóry. Jest wskazany do zabiegów rewitalizacji skóry, likwidacji lub korekty blizn i zmarszczek. Daje natychmiastowe efekty wygładzenia cery.

Najlepsze efekty przy użyciu kwasu hialuronowego uzyskuje się przy:
–Modelowaniu ust
– Redukcji fałdów / bruzd nosowo-wargowych
– Redukcji /wypełnieniu poziomych zmarszczek na czole
– Podniesieniu kącików ust
– Likwidacji zmarszczek “palacza’
– Wypełnieniu “lwiej zmarszczki”
– Niwelowaniu cieni pod oczami
– Niwelowaniu “doliny łez”
– Modelowaniu wolumetrii policzków

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna, bo nieoperacyjna, metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała.  Roztwór fosfatydylocholiny, wstrzykiwany podczas zabiegu, pozwala pozbyć się nie tylko tzw. boczków i innych fałdek odpornych na diety i ćwiczenia, lecz także tłuszczu z podwójnego podbródka .

NICI LIFTINGUJĄCE

Nici liftingujące to małoinwazyjna, nowoczesna i skuteczna metoda niwelowania oznak starzenia. Stanowią doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów liftingujących. Jest to także świetna propozycja dla młodszych pacjentek, które chcą zmienić kształt łuków brwiowych, podkreślić kształt kości policzkowych I poprawić wygląd.

Nici liftingujące tworzą naturalne „rusztowanie”, które unosi i podtrzymuje tkanki. Inicjują intensywny, wieloetapowy proces przebudowy skóry. Pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny. Skóra zagęszcza się, wzmacnia i napina. Odzyskuje także jędrność, elastyczność oraz młodszy wygląd.

DEPILACJA LASEROWA MED 808

Depilacja laserowa Med 808 charakteryzuje się techniką pracy SHR. Jest ona całkowicie bezbolesna w przeciwieństwie do standardowych technologii HR, w których często ból jest mocno odczuwalny. Depilacja laserowa SHR działa przez stopniowe podgrzewanie skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe i zapobiega ich ponownemu wzrostowi, unikając jednocześnie uszkodzeń otaczających tkanek. To jedyny laser do depilacji pracujący w trybie In-Motion. Zabiegi depliacji laserowej wykonywane są przy ciągłym ruchu głowicy, gwarantującym pełne pokrycie depilowanego obszaru, co w porównaniu do innych technologii depilacji laserowej znacząco skraca czas trwania zabiegu i podnosi komfort klienta.

MED SLIM

Każda z Naszych klientek marzy o lepszym wyglądzie ciała. Zabiegi MED.SLIM – są to efektywne zabiegi kształtowania sylwetki i redukcji cellulitu. W MED SLIM wykorzystano głęboką penetrację RF połączoną z światłem podczerwieni dla poprawy metabolizmu komórek tłuszczowych, zmniejszania ich rozmiarów oraz usuwania cellulitu. Urządzenie MED SLIM delikatnie uciska/ugniata obszar zabiegowy i stosuje pulsujące ssanie dla wzmocnienia lokalnego krążenia, wykonuje drenaż limfatyczny i eliminuje substancje uboczne powstające w czasie rozpadu komórek tłuszczowych. Ssanie rozciąga włókna tkanki powodując redukcję „dołeczków”, wygładzenie, a co za tym idzie redukcję cellulitu. MED SLIM jest skuteczny dla wszystkich rodzajów skóry.