Zabiegi na twarz

HIFU –  bezinwazyjny lifting twarzy

Skupiona energia ultradźwiękowa używana w technologii HIFU, dociera w głąb skóry. Wywołane nią mikrouszkodzenia nie są widoczne na jej powierzchni. Energia fal pobudza przebudowę wewnętrznych struktur skóry uzyskując jej napięcie oraz uniesienie tkanek dające się na zewnątrz zaobserwować, jako trwały efekt liftingu.
Nie odczujesz bólu, a jedynie miejscowe ciepło. Większość klientów ocenia zabieg jako wręcz komfortowy.

Kiedy zauważysz efekty?

Niewielkie zmiany zauważysz już bezpośrednio po zabiegu dzięki skróceniu włókien kolagenowych.
Całkowity efekt jednego zabiegu w postaci uniesienia owalu twarzy i napięcia policzków, pojawia się później – po około trzech miesiącach od jego wykonania.

Wskazania

  • zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie, również w okolicach oczu, czy ust
  • wiotka skóra
  • podwójny podbródek
  • lifting skóry na ramionach, udach, pośladkach, kolanach
  • poprawa witalności, elastyczności, kolorytu skóry

LASER IPL+RF

laser IPL+RF wykorzystujący unikalne połączenie dwóch technologii, fal świetlnych (IPL) i fal radiowych (RF) do zabiegów kosmetycznych.

FOTOODMŁADZANIE LASEROWE

W sposób kompleksowy likwiduje wszystkie objawy starzenie się skóry. To delikatniejsza od dermabrazji laserowej i głębokich chemicznych peelingów, metoda regenerowania naszej skóry za pomocą światła i fal radiowych.

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

Pod wpływem energii laserowej drobne zmiany naczyniowe, teleangiektazje, pajączki ulegają zamknięciu. Dzięki odpowiednio dobranej energii można usuwać zmiany bez naruszania ciągłości skóry. Energia laserowa jest pochłaniana przez hemoglobinę, zamieniana w ciepło, które niszczy naczynia w efekcie tzw fototermolizy. Metoda jest bezpieczna, nie pozostawia śladów, nie wyłącza z codziennych obowiązków. Wystarczy tylko jeden zabieg aby usunąć drobne, pojedyncze naczynia. Jednak mając mocno zaczerwienione policzki z siecią popękanych naczynek należy wykonać kilka powtórzeń (2-5)

LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU

Terapia laserem jest skuteczna w leczeniu trądziku. Światło lasera powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobiega powstawaniu nowych. Precyzyjnie dobrana wiązka światła wnika w głąb skóry i działając na gruczoły łojowe ogranicza produkcję sebum. Światło lasera ma też właściwości odkażające. Laseroterapia może być też nieoceniona w pielęgnacji cery łojotokowej i zapobieganiu powstawania trądziku.

DEPILACJA LASEROWA MED 808

Depilacja laserowa Med 808 charakteryzuje się techniką pracy SHR. Jest ona całkowicie bezbolesna w przeciwieństwie do standardowych technologii HR, w których często ból jest mocno odczuwalny. Depilacja laserowa SHR działa przez stopniowe podgrzewanie skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe i zapobiega ich ponownemu wzrostowi, unikając jednocześnie uszkodzeń otaczających tkanek. To jedyny laser do depilacji pracujący w trybie In-Motion. Zabiegi depliacji laserowej wykonywane są przy ciągłym ruchu głowicy, gwarantującym pełne pokrycie depilowanego obszaru, co w porównaniu do innych technologii depilacji laserowej znacząco skraca czas trwania zabiegu i podnosi komfort klienta.

MED SLIM

Każda z Naszych klientek marzy o lepszym wyglądzie ciała. Zabiegi MED.SLIM – są to efektywne zabiegi kształtowania sylwetki i redukcji cellulitu. W MED SLIM wykorzystano głęboką penetrację RF połączoną z światłem podczerwieni dla poprawy metabolizmu komórek tłuszczowych, zmniejszania ich rozmiarów oraz usuwania cellulitu. Urządzenie MED SLIM delikatnie uciska/ugniata obszar zabiegowy i stosuje pulsujące ssanie dla wzmocnienia lokalnego krążenia, wykonuje drenaż limfatyczny i eliminuje substancje uboczne powstające w czasie rozpadu komórek tłuszczowych. Ssanie rozciąga włókna tkanki powodując redukcję „dołeczków”, wygładzenie, a co za tym idzie redukcję cellulitu. MED SLIM jest skuteczny dla wszystkich rodzajów skóry.

MIKRODERMABRAZJA

Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu – za pomoca glowicy diamentowej-  poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi.  

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Zabieg mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne, jakie zachodzą w komórkach skóry. W trakcie zabiegu substancje aktywne wprowadzane są pod skórę za pomocą urządzenia wytwarzającego prąd elektryczny o częstotliwości radiowej – metoda ta nosi nazwę elektroporacji. Impulsy elektryczne sprawiają, że przez pewien czas błony komórkowe stają się lepiej przepuszczalne, gdyż znajdujące się w nich kanały hydrofilowe otwierają się. To właśnie nimi preparaty aktywne docierają w głąb skóry, w konkretne, wybrane przez osobę wykonującą zabieg, miejsce.

PEELING KAWITACYJNY

Zabieg peelingu kawitacyjnego przeznaczony jest dla wszystkich, gdyż nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku czy odmiany cery. Jest to zatem zabieg o charakterze mocno uniwersalnym. W przypadku skóry normalnej pozwala na jej odświeżenie, dzięki czemu będzie ona wyglądała lepiej i bardziej promiennie.

PEELINGI CHEMICZNE

Peelingi chemiczne to świetny sposób na poprawę kondycji skóry w każdym wieku. W zależności od zastosowanego preparatu zabieg oferuje działanie oczyszczające, odmładzające, przeciwtrądzikowe, regenerujące, rozjaśniające, redukujące przebarwienia, przeciwzmarszczkowe lub normalizujące.

W zabiegu złuszczania chemicznego chodzi o to, żeby usunąć zewnętrzne warstwy skóry, które zawierają defekty estetyczne oraz pobudzić naturalne procesy regeneracji w celu usunięcia problemów zlokalizowanych w głębszych warstwach.

 

FALE RADIOWE

Jeden z najskuteczniejszych zabiegów, który stosuje się w celu ujędrnienia skóry i wymodelowania sylwetki oraz zminimalizowania objawów starzenia, takich jak utrata elastyczności, zwiotczenie czy drobne zmarszczki. Fale radiowe wykorzystuje się z powodzeniem zarówno w obrębie twarzy, jak i wybranych partii ciała.

Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, stymulując fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Podczas zabiegów pobudzony zostaje układ limfatyczny i krwionośny, zwiększa się także metabolizm w tkankach. W efekcie, poprawia się jakość skóry, zwiększa się jej gęstość i napięcie oraz wygładzają się zmarszczki.

Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fale radiowe o wysokiej częstotliwości, absorbowane w komórkach skóry, nie niszczą innych struktur – nie dochodzi do poparzenia naskórka.

TERAPIA MIKROIGŁOWA

Powstałe nakłucia wykorzystują naturalne procesy gojenia skóry ip rowadzą do indukcji kolagenu. Zabieg ten zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli. Zwiększa mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Zabieg z użyciem dermapenu powoduje wzrost napięcia skóry, spłycenie zmarszczek mimicznych i poprawę owalu i konturu twarzy. Przynosi również bardzo dobre efekty w redukcji blizn i rozstępów. W połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami stanowi skuteczną broń w walce z wieloma innymi defektami.